Wedstrijden

Totaal uitslag competitie 2018 (30 september 2018)

Uitslag

Klik hier voor het wedstrijdreglement.

H.S.V. "het" Sluiske    totaal uitslag
Eind standnaam  voornaamPuntenTotaal gevangen vis gramAantal WedstrijdenGemiddeld per / wedstrijd gram
1Akker vdAnton19,537.928113.448
2Janssen  Guus2055.082115.007
3Manders Bart2037.354103.735
4BogaardvdFred2641.61094.623
5Manders Jo2724.40092.711
6Kessels Gerrie27,529.794102.979
7HaarenvLeo27,529.114112.647
8Kleinde Henny3220.558102.056
9Haaren Randy35,516.828101.683
10Baayens Jos3915.896101.590
11RasWilly45,528.63483.579
12Snoeks Gerrit608.04071.149
13Stratum Frank642.9987428
14Janssen Jan862.9289325
15Wijngarden vBert89,52.7803927
16Reijs Joop906.12641.532
17Akker vdPeter99,58.05032.683
18Reijs Tiny127010
19Megens Hans135000
        
   Totaal gevangen368.120gram 
 
 

© Copyright 2018 Hengelsportvereniging HSV 't Sluiske || Alle rechten voorbehouden || AVG || Privacy statement

Laatst bijgewerkt: dinsdag 4 december 2018 - 8:58:54